- Aid olduğu sektor: Digər
Amerika, Avropada ve.s ölkələrdə dizayn, proqramlaşdırma, tərcümə ve.s aid 4000Usd ilə görülən işləri 1500-2000USD ilə kontrakt əsasında sifarişlər qəbul edə bilirəm çox böyük həcmdə. Yerli əməkdaşlar ölkə maaşları ilə görürlər(300-700USD)
25000 azn qarşılığında investor 50% pay sahibi olacaq. Aylıq müqavilə əsasında qarantiyalı minimum 3000Azn və hər ay artan gəlir sahibi olacaq. Qoyulmuş sərmaye və qeyd edilən aylıq minimal 3000Azn gəlir üçün ev teminatı ilə qarantiya veriləcək. Azərbaycanda 6 il müddətində 1000-lərə iş yeri açmaq mümkündür bu layihem ilə(hər bir əməkdaş üçün aylıq minimal 500Azn-dən hesablayın). Görüş zamani istənilən investora işin gəlirliliyi sübut edə bilərəm. Real investor deyilsinizse xahis edirem ideyani menimsemeye vaxt serf etmeyin, cunki onsuzda alinmayacaq.

Принимаю заказы на договорной основе на сумму 1500-2000 долларов США на выполненные работы на сумму 4000 долларов США, связанные с дизайном, программированием, переводом и т.д. в Америке, Европе и других странах. Местные сотрудники видят страну с зарплатой (300-700USD)
За 25 000 манатов инвестору будет принадлежать 50% акций. По месячному контракту у вас будет гарантированный минимум 3000 манатов и растущий ежемесячный доход. Инвестиции и упомянутый минимальный ежемесячный доход в размере 3000 манатов будут гарантированы гарантией дома. С помощью этого проекта можно создать 1000 рабочих мест в Азербайджане в течение 6 лет (рассчитывать от минимум 500 манатов в месяц на каждого работника). При встрече могу доказать рентабельность работы любому инвестору. Если вы не настоящий инвестор, пожалуйста, не тратьте время на принятие идеи, потому что без нее ее не возьмут.