- Aid olduğu sektor: Digər
Amerika, Avropada ve.s ölkələrdə dizayn, proqramlaşdırma, tərcümə ve.s aid 4000Usd ilə görülən işləri 1500-2000USD ilə kontrakt əsasında sifarişlər qəbul edə bilirəm çox böyük həcmdə. Yerli əməkdaşlar ölkə maaşları ilə görürlər(300-700USD)
25000 azn qarşılığında investor 50% pay sahibi olacaq. Aylıq müqavilə əsasında qarantiyalı minimum 3000Azn və hər ay artan gəlir sahibi olacaq. Qoyulmuş sərmaye və qeyd edilən aylıq minimal 3000Azn gəlir üçün ev teminatı ilə qarantiya veriləcək. Azərbaycanda 6 il müddətində 1000-lərə iş yeri açmaq mümkündür bu layihem ilə(hər bir əməkdaş üçün aylıq minimal 500Azn-dən hesablayın). Görüş zamani istənilən investora işin gəlirliliyi sübut edə bilərəm. Real investor deyilsinizse xahis edirem ideyani menimsemeye vaxt serf etmeyin, cunki onsuzda alinmayacaq.

I can accept orders on a contract basis with 1500-2000USD for work done with 4000Usd related to design, programming, translation, etc. in America, Europe and other countries. Local employees see the country with salaries (300-700USD)
For 25,000 azn, the investor will have a 50% stake. Under the monthly contract, you will have a guaranteed minimum of AZN 3,000 and an increasing monthly income. The investment and the mentioned minimum monthly income of 3000 AZN will be guaranteed with a house guarantee. With this project it is possible to create 1000 jobs in Azerbaijan for 6 years (calculate from a minimum of 500 AZN per month for each employee). During the meeting, I can prove the profitability of the work to any investor. If you are not a real investor, please do not waste time to adopt the idea, because it will not be taken without it.