EnterpriseAzerbaijan.com portalında yerləşdirilən startap layihəsi artıq uğurlu fəaliyyətinə başlayıb!
05.08.2021 / 16:46
Baş ofisi Bakı şəhərində yerləşən və #startup kimi fəaliyyətə başlayan #Glorri işəgötürmə proseslərinin vahid mərkəzdən idarəolunması və karyeranın inkişafı üzrə #innovativ tətbiqin yaradılması sahəsində ixtisaslaşmaqdadır. Əsas missiyamız uzun illər ərzində qazandığımız bilik və təcrübə əsasında işəgötürmə üzrə mütəxəssislərin (rekruterlər, kadr təchiz edən şirkətlər və korporativ #HR menecerlər) öz strategiyalarını daim dəyişən #biznes mühitinə rahatlıqla uyğunlaşdırma cəhdlərinə töhfə verməkdir. Əla müştəri xidməti ilə təchiz olunmuş intuitiv proqram təminatımız, #işəgötürmə üzrə mütəxəssislərin ehtiyacına uyğun peşəkar #kadrların kəşf edilməsi, həmçinin ağıllı və çevik həll yolları ilə işəgötürmə prosesinə sürət, rahatlıq və nizam gətirmək üçün yaradılmışdır.
Xatırladaq ki, www.enterpriseazerbaijan.com portalı Prezident İlham Əliyevin “Qeyri-neft sektorunda rəqabətqabiliyyətli daxili istehsalın dəstəklənməsi ilə bağlı əlavə tədbirlər haqqında” 19 sentyabr 2018-ci il tarixli Sərəncamı əsasında İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzi tərəfindən yaradılıb. www.enterpriseazerbaijan.com internet portalının məqsədi Azərbaycana birbaşa xarici investisiyaların cəlb edilməsi potensialının təkmilləşdirilməsi və investisiya cəlbediciliyinin daha da artırılması üçün ölkədə alternativ maliyyələşməyə açıq layihələr və yeni investisiya imkanları haqqında məlumatları əks etdirmək, həmçinin investisiya layihələrini yerli və xarici investorların maliyyələşdirməsi üçün əlverişli imkan yaratmaqdır.

Стартап-проект, размещенный на портале EnterpriseAzerbaijan.com, уже успешно стартовал!
Cтартап Glorri со штаб-квартирой в Баку пециализируется на централизованном управлении процессами найма и создании инновационных приложений для развития карьеры. Наша основная миссия - способствовать усилиям рекрутеров (рекрутеров, кадровых компаний и корпоративных менеджеров по персоналу), чтобы легко адаптировать свои стратегии к постоянно меняющейся деловой среде на основе знаний и опыта, которые мы приобрели за эти годы. Наше интуитивно понятное программное обеспечение, оснащенное отличным обслуживанием клиентов, предназначено для привлечения профессиональных сотрудников для удовлетворения потребностей рекрутеров, а также для обеспечения скорости, гибкости и порядка в процессе найма с помощью интеллектуальных и гибких решений.
Следует отметить, что портал www.enterpriseazerbaijan.com был создан Центром анализа и коммуникации экономических реформ на основании Распоряжения Президента Ильхама Алиева от 19 сентября 2018 года «О дополнительных мерах по поддержке конкурентоспособной отечественной добычи в ненефтяной отрасли. сектор ". Целью интернет-портала www.enterpriseazerbaijan.com является предоставление информации о проектах, открытых для альтернативного финансирования и новых инвестиционных возможностях в стране для улучшения потенциала для привлечения прямых иностранных инвестиций в Азербайджан и дальнейшего повышения инвестиционной привлекательности, а также для создания выгодные условия финансирования инвестиционных проектов местными и иностранными инвесторами.