Azərbaycanda ilk halal onlayn maket və Cümə günü bildiriş mobil tətbiqidir. Növbəti mərhələdə veb sayt da hazırlaraq istifadəyə veriləcək. Mobil tətbiqdə halal sahədə fəaliyyət göstərən sahibkarlar öz məhsul və xidmətlərini təklif edirlər. Qazanc satışdan komissiyaya əsaslanır. Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyindən Startap Şəhadətnaməsi alıb. Bakıda keçirilən AZHAB Halal Biznes Forumunda KOBİA stendində mobil tətbiqi təqdim etmişik.
Mobil tətbiq hal - hazırda Android və İOS istifadəçiləri üçün istifadəyə verilir. Androiddə 100+, İOS da isə 20+ yükləmə var. Hələki heç bir kütləvi reklam olmadan bu nəticələrə nail olunub.

• Related sector: Other
The first halal online model and Friday notification mobile application in Azerbaijan. The next work will be to prepare a website and put it into use. In the mobile application, halal influence opportunities entrepreneurs offer their products and services. Earnings from sales to commission. Startup Certificate is obtained from the Small and Medium Business Development Agency. We presented the mobile application at the SME stand at the AZHAB Halal Business Forum in Baku.
The mobile app is currently available for Android and iOS users. It has 100+ downloads on Android and 20+ downloads on iOS. This has been achieved without any massive advertising so far.