Azərbaycanda ilk halal onlayn maket və Cümə günü bildiriş mobil tətbiqidir. Növbəti mərhələdə veb sayt da hazırlaraq istifadəyə veriləcək. Mobil tətbiqdə halal sahədə fəaliyyət göstərən sahibkarlar öz məhsul və xidmətlərini təklif edirlər. Qazanc satışdan komissiyaya əsaslanır. Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyindən Startap Şəhadətnaməsi alıb. Bakıda keçirilən AZHAB Halal Biznes Forumunda KOBİA stendində mobil tətbiqi təqdim etmişik.
Mobil tətbiq hal - hazırda Android və İOS istifadəçiləri üçün istifadəyə verilir. Androiddə 100+, İOS da isə 20+ yükləmə var. Hələki heç bir kütləvi reklam olmadan bu nəticələrə nail olunub.

Первая в Азербайджане онлайн-модель халяльного бизнеса и мобильное приложение для оповещений по пятницам. Следующая работа — подготовка веб-сайта и его запуск. В мобильном приложении предприниматели предлагают свои товары и услуги, используя возможности халяльного влияния. Заработок от продаж поступает в виде комиссионных. Получен сертификат стартапа от Агентства развития малого и среднего бизнеса. Мы представили мобильное приложение на стенде МСП на Халяльном бизнес-форуме АЗХАБ в Баку.
Мобильное приложение в настоящее время доступно для пользователей Android и iOS. Его скачали более 100 раз на Android и более 20 раз на iOS. Этого удалось достичь без какой-либо масштабной рекламы.